MISCELLANEOUS / Mirrors / Mirror 8434102
nr 843 4102
MIRROR
Swedish Empire, height: 105 cm, wear, damages.
Empire, höjd: 105 cm
Condition: slitage, skador
1000
SEK 300
Monday August 26 2013
at 19:53:26
26/8 11:11:32
Karl Johanstil/Empir
Senempiren